satılık köpek
» Game of Thrones 8.Sezon Rekor Kırıyor

Game of Thrones 8.Sezon Rekor Kırıyor

  • ---
  • 15-04-2019, 10:47
  • 2074
  • 0
  • ToqqLe

Başlık Game of Thrones 8.Sezon Rekor Kırıyor

 

 

Game of Thrones 8. Sezon

 

Herkesin en çok izlediği ve aynı zamanda da dillere destan olan dizilerden birisi Game of Thrones izle dizisinden bahsedeceğiz. Game of Thrones'un 8.sezonunun yayımlanacağı şu günlerde, herkes bu dizinin nasıl şekilleneceğini konuşuyor ve nasıl bir final yapılacağı konuşuluyor. Aslında herkesin bildiği gibi; GOT her sezonda bizleri çok daha fazla şaşırtmayı başarmıştı. Şimdilerde ise neler yapacağını çok iyi bir şekilde göreceğiz.

 

Game Of Thrones 8. Sezon Hayranlarını Bekliyor

 

Büyük bir ilgi ve aynı zamanda da büyük bir hayranlıkla beklenen GOT dizisi, herkesin en büyük tutkunu olmaya devam ediyor. Başladığı günden itibaren herkes ekran başına kilitlendi ve aynı zamanda da herkesin odak noktası haline gelmişti. Her ne kadar bir süre için ara verilmiş olsa bile; herkes bu dizinin ekranlara dönüşünü bekliyor. Dizinin senaryosundan kullanılan en küçük ayrıntılara kadar her şey; ince ince düşünülerek ayarlanmış. Çok kısa bir süre içerisinde herkes bu dizinin son sezonunda neler olacağını ve nasıl bir kapanışın gerçekleşeceğini görecektir.

 

Game Of Thrones Dizi Konusu

 

Kısa ismi ile GOT dizisi, 2011'in Nisan aylarında yayımlanmaya başlamıştır. Çıktığı andan itibaren oldukça büyük bir yankıya sebep olan bu dizide, en önemli kısımlardan birisi kesinlikle bir dizi değil; bir film havasının olmasıdır. Hem yaz mevsimi hem de kış mevsiminin oldukça uzun sürmesi, bölgede yaşayan insanların taht kavgası yaşamasına neden olmaktadır. Asıl olayın seyri ise buradan itibaren başlamaktadır. Sadece birkaç insan değil; birçok insan bu savaşın içerisinde yer almış ve bu sayede kendilerini göstermişlerdir. Özellikle de bir kitaptan alıntılanarak devam ediyor olması; diziyi çok daha fazla merak etmemize olanak sağlıyor. Başlangıcında da aslında dizinini 8 sezon olacağı belirtilmişti her ne kadar izleyenlerini bu durum üzmüş olsa bile; başka bir yapım ile devam edebileceği konusu da meydana çıkmaktadır. 2019 ise; GOT için son sene olacaktır.

 

Game Of Thrones 8. Sezonda Bizleri Neler Bekliyor

 

GOT'un son sezonunda karşımıza çıkacak olan konular bizleri oldukça heyecanlandıracağa benziyor. Ak Yürüyenler ve aynı zamanda da insanlar arasında olan büyük savaş söz konusu olacaktır. Öyle bir savaş ki artık yavaş yavaş tükenmeye başlayan taraflar bile bulunacaktır. Bununla birlikte ise; Westeros’a hükmetmek konusu gündeme gelmiştir ve bunun içinde oyunun son perdesi oynanacaktır. Yani anlayacağınız son taht oyunu yaşanacaktır. 

 

8. sezon için en çok göze batan detaylardan birisi ise; diğer sezonlardan çok kısa olacak olmasıdır. 8. sezonda karşımıza 6 bölümlük bir serüven bizleri beklemektedir. Fakat burada en göze çarpan detay; sanki her bölümü bir dizi gibi değil; aslında bir film gibi, birbiriyle bağlantılı ama farklı bir tatta izleyeceğiz. İlk 4 bölümü 60 dakika olacak ve son iki bölümü 80 dakika sürecektir. Game of Thrones 8.Sezon 2.Bölüm izle 14 Nisan'da ekranlarda olacaktır.   

Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


  •  0 
  • Facebook

Geri dön
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.