» Botoks, Burun ve Dudak Dolgusunu Ne Zaman Yaptırmalı

Botoks, Burun ve Dudak Dolgusunu Ne Zaman Yaptırmalı

  • ---
  • 24-08-2019, 16:33
  • 389
  • 0
  • ToqqLe

Botoks, Burun ve Dudak Dolgusunu Ne Zaman Yaptırmalı

Botoks, Burun ve Dudak Dolgusunu Ne Zaman Yaptırmalı 

Gençleşmek için yaptırılan botoksburun dolgusu ve dudak dolgusu Dr. Oğuz Uçar tarafından Eskişehir’de başarılı bir şekilde yaptırılmaktadır. Bu işlemler başarılı bir şekilde yapıldığı takdirde daha güzel bir görünüm kazanılmaktadır Bu sayede kendinizi daha mutlu hissedebilir ve hayata daha pozitif bir şekilde bakabilirsiniz. Eskişehir’de bu zamana kadar başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan Dr. Oğuz Uçar ile sizin için gerekli olan tüm işlemleri başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. 

Kadınların genel olarak tercih etiği botoks işlemi için Dr. Oğuz Uçar tarafından 15 dakika kadar bir sürede başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Botoks dediğimiz şey botulinum toksini olarak üretilmekte olan bir ilacın ismi olmaktadır. Bu ilacın Toksin A ve Toksin B gibi farklı tiplerde çeşitleri bulunmaktadır. Botoks işlemi alındaki yatay yapıda olan çizgilere, kaş arasında mevcut bulunan çizgilere, göz kenarında bulunan gülümse adını vermiş olduğumuz çizgilere, burun üzerinde bulunmakta olan çizgilere, yüzün kenarındaki ağzın köşesinde gerçekleşmiş olan çökmelere, çene bölgesinde bulunan çukurlaşmalara ve alt dudakta düşmeye neden olan bölgelere botoks işlemi uygulanabilir. 

Tercih edilmekte olan bir diğer işlem dolgu işlemidir. Dolgu işlemi için dudak üstü çizgilere işlem yapabilmek mümkün olmaktadır. Dudak üstü çizgilere uygulanmakta olan işlem genel olarak sigara içen kişiler için gerçekleştirilmektedir. Dudak dolgusu yaşlanma ile birlikte hacim kaybı yaşayan dudaklar içinde yapılmaktadır. Bu işlem için dudak yapısının izin verdiği ölçüde bir müdahale yapılmaktadır. Sizde dudaklarınız için tam size uygun bir dudak dolgusu yaptırmak ve bu sayede daha güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Dr. Oğuz Uçar’a başvurabilirsiniz. 

Adınlar için güzelliklerini tamamlayıcı yerlerden biride burunları olmaktadır. Burun şekli çeşitli makyaj hileleri ile farklı bir görünüm kazansa bile makyajsız oldukları bir zamanda güzel bir görünümde bulunmasını her kadın ister. Bunun için Dr. Oğuz Uçar burun dolgusu yaparak kadınların bu isteklerine karşılık vermektedir. Sizde yüzünüzde memnun olmadığınız bir bölgeye size en uygun dolguları yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit bir şekilde bulunmaktadır. Tek yapılması gereken ilgili telefon numaralarından Dr. Oğuz Uçar’a randevu almak olacaktır. 

 

Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


  •  0 
  • Facebook

Geri dön
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.