» » Game Killer APK İndir

Game Killer APK İndir


Game Killer APK İndir

 

Android oyunlarının en vazgeçilmezlerinden bir tanesi hile kullanımı herhalde. Hemen hemen her oyunda bulunan çeşitli hileleri araştırıp hileyi uygulamaya çalışıyoruz ancak game killer APK gibi bir uygulama olduğu sürece aslında böyle bir araştırmaya gerek yok diyebiliriz.

Aradığımız hilelerin bir çoğu genelde çalışmıyor yada her oyun için farklı hileler bulmak gerçektende yorucu olabilir. Bunun yerine Game Killer sayesinde her oyunda dilediğiniz gibi hile yapabilirsiniz. Üstelik kullanımı da çok kolay olan bir uygulama.

Hile Nasıl Yapılır ?

Hileyi yapmak için öncelikle uygulamayı açıp oyuna giriyoruz. Oyuna girdikten sonra arttırmak istediğimiz nesneyi kullanıyoruz. Yani Plant vs. Zombies de güneş diyelim mesela. Sonra uygulamadan bu nesne çıkıyor ve değeri dilediğiniz gibi değiştirerek sınırsız güneş elde edebiliyorsunuz. Belirttiğimiz gibi bu hileyi bir çok oyun için kullanabilirsiniz ve tek tek oyunlar için hile aramanıza gerek kalmıyor.

Game Killer APK

Game Killer APK dosyasını belirttiğimiz kaynak linkinden indirebilirsiniz. Hilelin son sürümü olan APK dosyasını indirdiğiniz dizinden bularak kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı belirttiğimiz gibi kullandığınız takdirde herhangi bir sorun olmayacaktır. Bir sorunla karşılaştığınız takdir de yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.

Kaynak:  http://www.androhaber.net/apk/game-killer/

 


Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


  •  +2 
  • Facebook

Geri dön
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.