» » » Emoji Filmi (2017) BLURAY Türkçe Dublaj Seçenekli Film indir

Emoji Filmi (2017) BLURAY Türkçe Dublaj Seçenekli Film indir


Emoji Filmi (2017) BLURAY Türkçe Dublaj Seçenekli Film indir

Emoji Filmi

 

 

Türkçe Dublaj 

 

6 Kanal 640 Kbps

 

brrip
720pm720m
1080pm1080p

 

The Emoji Movie


Emoji Filmi (2017) BLURAY Türkçe Dublaj Seçenekli Film indir

Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


 •  +23 
 • Facebook

Geri dön
 • Çevrim Dışı
  oyucakcı
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 01:18
  nereye yazsam bilemedim bilgisayarımda virüs olduğunu düşünüyorum önereceğiniz virüs programı hangisidir.
  birde bilgisayarımı yeni aldım 3600tl ye sıfır ama zaman zaman kasmalar oluyor neden olabilir ? özellikle fıfa 18de ara sahnelerde birde bir kaç saat maç oynayınca fıfada
 • Çevrim Dışı
  XJohnstoNX
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 09:06
  selam amca birşey sorcam nostalji olsun diye eskilerden bebek firarda 1994 yapımı indirdim sende yoktu başka biyerden yanlış anlama hep senden indiriyorum zaten arada bazı filmlerde bu site hariç sorun yaşıyorum görüntü var ses yok yani arka plan sesleri var araba yağmur konuşmalar yok böyle olunca direk siliyorum ama belki basit yöntemi vardır sormak istedim bilgisayardan vlc playerdan izliyorum hep sorun ne olabilir.
 • Çevrim Dışı
  ToqqLe
  Yönetici
  1 Aralık 2017 10:26
  Alıntı: XJohnstoNX
  selam amca birşey sorcam nostalji olsun diye eskilerden bebek firarda 1994 yapımı indirdim sende yoktu başka biyerden yanlış anlama hep senden indiriyorum zaten arada bazı filmlerde bu site hariç sorun yaşıyorum görüntü var ses yok yani arka plan sesleri var araba yağmur konuşmalar yok böyle olunca direk siliyorum ama belki basit yöntemi vardır sormak istedim bilgisayardan vlc playerdan izliyorum hep sorun ne olabilir.  Bu sorun sadce 6 kanal sesli filmlerde başına geliyordur. Kısaca Sorun bilgisayarındaki ses sitemi ayarlarınnn 6 kanala ayarlı olması fakat 2 kanal bir ses sistemine sahip olman. Bilgisayar 6 kanal var diye sağ ve sol dalgayı o iki hoparlöre veriyor center ve sl sr lfe yide var sandığı ama pc de takılı olmayan diper ses sistemi ekipmanlarina veriyor. Çözüm için bilgisayarinda ses sistemi ayarlarında 2 kanalı seçersen pc 6 kanal gibi düşünmeyi birakip diğer kanalları birleştirip 2 kanaldan verir sende filmdeki her sesi duyarsın.
 • Çevrim Dışı
  Kewell
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 11:43
  SÖzlük sitelerinde olsun film inceleme sitelerinde olsun öyle kötü yorumlar var ki son anda indirmekten vazgeçtim. Yine de teşekkürler.
 • Çevrim Dışı
  felson
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 14:09
  Eline,emeğine sağlık AMCA..
 • Çevrim Dışı
  XJohnstoNX
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 16:14
  Alıntı: ToqqLe
  Alıntı: XJohnstoNX
  selam amca birşey sorcam nostalji olsun diye eskilerden bebek firarda 1994 yapımı indirdim sende yoktu başka biyerden yanlış anlama hep senden indiriyorum zaten arada bazı filmlerde bu site hariç sorun yaşıyorum görüntü var ses yok yani arka plan sesleri var araba yağmur konuşmalar yok böyle olunca direk siliyorum ama belki basit yöntemi vardır sormak istedim bilgisayardan vlc playerdan izliyorum hep sorun ne olabilir.  Bu sorun sadce 6 kanal sesli filmlerde başına geliyordur. Kısaca Sorun bilgisayarındaki ses sitemi ayarlarınnn 6 kanala ayarlı olması fakat 2 kanal bir ses sistemine sahip olman. Bilgisayar 6 kanal var diye sağ ve sol dalgayı o iki hoparlöre veriyor center ve sl sr lfe yide var sandığı ama pc de takılı olmayan diper ses sistemi ekipmanlarina veriyor. Çözüm için bilgisayarinda ses sistemi ayarlarında 2 kanalı seçersen pc 6 kanal gibi düşünmeyi birakip diğer kanalları birleştirip 2 kanaldan verir sende filmdeki her sesi duyarsın.  yaptım oldu ses yükseltme programı kullanıyorum eski aygıtı tıklayıp varsayılan olarak ayarladım ses geldi saol amca bidakine silmem artık filmleri amca televizyonda izlemek için indirdim ailece ordan gelir değilmi ses.
 • Çevrim Dışı
  ToqqLe
  Yönetici
  1 Aralık 2017 16:17
  tv de zaten 6 kanal yoksa otomatik 2 kanal gelir. Varsa zaten 6 kanal ses sisteminizle izleyin.
 • Çevrim Dışı
  omerfarukkbf
  Normal Üye
  1 Aralık 2017 20:22
  Daha 3 gün vardı amca. Ne bu hız?
 • Çevrim Dışı
  ToqqLe
  Yönetici
  1 Aralık 2017 20:24
  Alıntı: omerfarukkbf
  Daha 3 gün vardı amca. Ne bu hız?


  o fakeydi :) bluray sabah elimize ulaşmıştı
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.