Uniblue PowerSuite 2014 v4.1.8.0 Tıkla indirBilgisayar kullanıcıları en çok bilgisayarın ağırlaşmasından yakınırlar. Format atarsın geçer ama bir süre sonra tekrar başlar. Bilgisayarı hızlandırmak için aslında bilgisayardan çok iyi anlamak gerekir ama günümüzde bir çok program bu işi yapıyor. Bu program ise türünün en iyisi. Dünyada çeşitli ödüller almış bir program ve bu sürümde 3 programı tek bir pakette toplamış. SpeedUpMyPC, DriverScanner ve MaxiDisk.

Microsoft bu programı tüm windows kullanıcılarına partner program olarak tavsiye ediyor. Uniblue PowerSuite, bilgisayarınızı formattan sonraki hızda tutacak. Daha önceleri Uniblue, ayrı ayrı sürümlerini yayınlıyordu Registry Booster, SpeedUpMyPc ve SpyEraser olarak. Bu sürümde de bir programın içinde toplandı.

SpeedUpMyPC, bilgisayarınızı maksimum performansa ulaştırmak için ince ayarları eksiksiz olarak yapan bir araç programıdır. Kullanımı basit arayüzüyle gerçekten uzman olmanıza gerek kalmadı! Bir kaç tıklamayla bilgisayarınızı ilk kullandığınızdaki performansa kavuşturabilir, internet hızınızı yükseltebilir ve sistem hatalarını minimuma indirebilirsiniz.

DriverScanner, bilgisayarınızda bulunan sürücüleri (driver) [ses kartı, ekran kartı, USB, modem, yazıcı, anakart, klavye gibi] taramaya, yedeklemeye ve güncelleştirmeye yarayan bir program. Programın sürücü güncellemesi yanında bir özelliği de eğer bilgisayarınızın sürücülerini kaybetmişseniz ya da bilgisayara ön yükleme yoluyla bu sürücüler yüklenmişse ve elinizde sürücü yoksa bir kaç adımda kolayca sürücülerinizi yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bir sorun çıktığında sıkıntıyı kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

MaxiDisk, sabit disk sağlığını korumaya yarayan bir programdır. Diskinizi analiz ederek bütünleşme dışında kalmış dosyaları bulur. Gereksiz dosyalar, eski yedekler gibi sabit diskinizde gereksiz yer kaplayan dosyaları temizler. Büyük dosyaları sıkıştırarak kullanılabilir alanı arttırır. Yönetim ayarlarına ve temel sistem bilgilerine erişimi kolaylaştırır.

Not : Kurulum için internet bağlantısı gerekmektedir. Dosya boyutu sizi aldatmasın live kurulumdur yani programa ait ufak exe dosyasına tıklarsınız güncel dosyaları indirir. Offline kurulum dosyası bulunmamaktadır. Programı birçok avrupa dilinde kullanmak mümkündür. Türkçe yama kullanmamaya özen gösteriniz hata yada hatalara neden olabilmektedir. Programı kurunca upgrade butonuna tıklayın ve seriali girin.

Uyumlu Sistemler
Windows XP, Vista, 7 & 8

Uniblue PowerSuite 2014 v4.1.8.0 + Serial ekli


Rar şifresi : 1
Rar Şifresi:  www.limitsizamca.net


  •  0 
  • Facebook

Geri dön